Program treningowy online – trenuj mądrze, bezpiecznie i niezwykle skutecznie

Jeśli…

jesteś bywalcem siłowni, a teraz nie masz nikogo, kto poprowadzi Cię podczas treningów w domu lub…

chcesz zacząć prowadzić zdrowy styl życia i szukasz solidnej podstawy oraz motywacji do ćwiczeń i wprowadzenia zdrowej diety,

odczuwasz ból kolan oraz pleców przy wykonywaniu ćwiczeń, ponieważ nie wiesz jak technicznie podejść do trenowania,

albo ćwiczysz regularnie w domu i teraz chcesz wznieść swoje treningi na wyższy poziom


Ten 3-tygodniowy program treningowy, to dla Ciebie idealne rozwiązanie!

Z nami lepiej zrozumiesz swoje ciało, potrenujesz mądrzej, jak sportowcy, poznasz coś innego niż w kółko „burpeesy, brzuchy, przysiady”, zdobędziesz bagaż wiedzy, dzięki któremu Twój trening będzie o wiele bardziej skuteczny i bezpieczny!

Nie ma lepszego sposobu i czasu by ZACZĄĆ mądrze ćwiczyć W DOMU i w końcu osiągać wymarzone efekty!

Co mówią o naszych obozach

Dla mnie MEGA, jak zwykle dużo wiadomości, o których inni trenerzy w ogóle nie wspominają, a są one, tak jak mówicie, podstawą w rozpoczęciu lub kontynuowaniu przygody ze sportem. Jesteście bardzo pozytywnie zakręceni, przy was można wyluzować i wszystko od razu wydaje się prostsze.

IWONA

Co mówią o naszych obozach

Dziękuję za możliwość zrzucenia paru kilo i nabrania nowej pozytywnej energii dzięki treningom. Super było też poznać tyłu wspaniałych ludzi, którzy nie stoją w miejscu, lecz walczą o siebie każdego dnia wspierając siebie nawzajem. Nawet nie miałem pojęcia że jest tyle osób które ćwiczą regularnie!

DARIUSZ

Co mówią o naszych obozach

Moim największym osiągnięciem podczas obozu jest dieta. Na prawdę starałam się jej trzymać, nie podjadać, co zawsze było moim problemem. Podczas obozu planowałam posiłki, piłam herbaty z kopru, a soczewica zostanie już ze mną na zawsze, bo w ogóle jej nie robiłam wcześniej. Cudowny dahlowy detox, i zupki na kolacje.

ANGELICA

Co mówią o naszych obozach

Dla mnie Wy i ta grupa to szczerość i naturalność, nie ma tutaj udawania, każdy każdego wspierał, były super treningi, motywacja i jedzenie (które uwielbiam) oderwanie się od szarej codzienności i robienie tego co się lubi w tak doborowym Towarzystwie to dla mnie zaszczyt. 

AGNIESZKA

Co mówią o naszych obozach

Trenuję regularnie od ponad roku, ale dopiero dzięki Wam zaczęłam zauważać błędy jakie popełniałam i ile jeszcze niedociągnięć technicznych we mnie. Ta wiedza była moim celem obranym w chwili zapisania się „do Was”.

ANKA

Co mówią o naszych obozach

Przed treningiem: Super, zrobię to. W trakcie treningu: OMG, co to jest? Zaraz zejdę. Po treningu: Super, nie wierzę, dałam radę Każdy powinien tego spróbować!

DOROTA

Co mówią o naszych obozach

Kurka, ten obóz nie ma słabych punktów, serio! Z każdym kolejnym treningiem odkrywałam, że przejmuję kontrolę nad następnymi mięśniami (tak naprawdę odkrywając dopiero, że w ogóle je mam ). A dodatkowo dahlowy detoks wybudził ze śpiączki moją wagę, która już dawno zapomniała, że do tyłu też można.

DARIA

Co mówią o naszych obozach

No łomot, moja duma trochę ucierpiała, bo jednak nie jestem w takiej formie jak mi się wydawało, ale za to teraz będzie czad Mega pomocne było jak Szymon mówił dokładnie które mięśnie w ćwiczeniu powinniśmy czuć. No i pocieszające to, że Kasia też się jednak męczy, bo na YT wcale nie widać. 

KARINA

Co mówią o naszych obozach

Uwielbiam ćwiczyć, ćwiczę z wami, ćwiczę z innymi instruktorami, ale nigdy nie czułam aż takiej satysfakcji jak po tym obozie. Czułam się jakbym była tam na sali razem z wami nie za ekranem komputera. Dawałam z siebie 200% chociaż miałam ochotę płakać bo mięśnie bolały. No pain no gain right?

ANIA T.

thin

Jesteśmy w stanie zaryzykować stwierdzenie, że przeczytanie informacji zawartych na tej stronie na zawsze zmieni Twoje podejście do ćwiczeń i treningu.

Sprawdź, czy odnajdziesz siebie w poniższym opisie…


 • Brak mi motywacji, by robić znowu te same treningi

 • Nie potrafię ćwiczyć w domu bez sprzętu

 • Nie lubię tych ćwiczeń, robię to już bardzo długo a nie widzę żadnych postępów

 • Zniechęca mnie to, że nie mogę spotkać się ze swoim trenerem i iść na zajęcia

 • Po ćwiczeniach z Internetu bolą mnie kolana

 • Nie wiem co dokładnie ćwiczyć w domu, jak ułożyć trening, by iść do przodu

 • Czuję, że od siedzenia przy komputerze na homeoffice i na kanapie przy Netflixie zaczyna boleć mnie kręgosłup 😉

Znasz to…?

Nic dziwnego, że tak jest. Po pierwszym zamknięciu, wszyscy chyba zakładaliśmy pozytywny scenariusz – „to się nie powtórzy”. Zamknięte siłownie? Spore zaskoczenie. Ruch to zdrowie i odbieranie nam możliwości treningów nie wpływa dobrze ani na nasze ciała, ani na samopoczucie. Ponownie przyszło nam funkcjonować w, bez wątpienia, trudnych warunkach, ale to wszystko przecież kiedyś minie a Ty…?

Ty możesz być już w zupełnie innym miejscu ze swoim zdrowiem i ciałem lub po raz kolejny szukać motywacji…

Otwórz się na nowe szanse i możliwości. Zadbaj o swoje ciało, bo to jedyne co tak naprawdę masz…

Przenieś z nami siłownię do swojego salonu i odkryj inny wymiar ćwiczeń.

Zacznij działać mądrze, bezpiecznie i skutecznie.

By pomóc Ci ruszyć do przodu, postanowiliśmy zorganizować „obóz treningowy” online. Teraz możesz skorzystać z jego “powtórki”.

Jeśli dzisiaj powiesz “wchodzę w to” od razu wpadniemy do Twojego salonu i aż przez 3 tygodnie poprowadzimy Cię przez nasz specjalnie przygotowany plan treningowy, który pomoże Ci odzyskać motywację do dbania o swoje ciało i formę! A to naprawdę ważne!!!

Dlaczego każdy powinien pracować nad sprawnością ciała?

Większość osób nie zastanawia się nad tym jak codzienny ruch (lub jego brak) wpłynie na ich sylwetkę i możliwości ruchowe, za kilka czy kilkanaście lat. Osoby, które nie trenują regularnie na pewno nie będą mogły „korzystać z życia” w sposób jaki teraz sobie wyobrażają.


Pozwólcie, że się przedstawię.


Mam na imię Szymon, jestem specjalistą od motoryki, trenerem zawodowych sportowców oraz amatorów sportu.

Edukacje zdobyłem na amerykańskim Uniwersytecie Grand Canyon w Arizonie na kierunku Kinesiology Exercise Science (Kinezjologia i naukowe podejście do motoryki człowieka).

Od 15 lat codziennie pracuję z ludźmi i to, co obserwuję

nie napawa optymizmem…

99% moich podopiecznych (wyłączając sportowców) przychodzi do mnie po to by schudnąć. W zasadzie nikt na wstępie, nie myśli o tym, że regularny ruch to nasz obowiązek a nie środek odchudzający, który po osiągnięciu celu można odstawić.

Tymczasem okazuje się, że otyłość to najmniejszy z ich problemów. Musimy natychmiast rozpoczynać walkę ze skoliozą, lordozą, brakiem mobilności w stawach, fatalną techniką wykonywania ćwiczeń i innymi dysfunkcjami, które nie ruszane, za kilka lat mogłyby doprowadzić do prawdziwych tragedii.

Wiesz, że podnoszenie ciężarów nad głowę, przy braku mobilności w stawie barkowym (sytuacji, w której, nie jesteś w stanie unieść prostych rąk do góry bez mocnego wygięcia w lędźwiach) to, po jakimś czasie, murowany uraz kręgosłupa?

Wiesz, że słaby zakres ruchomości w stawie skokowym może powodować, robienie przysiadów ze złą techniką a to z kolei powoduje uciążliwe bóle kolan, kostek i pleców?


Takich przykładów są setki a to jak pójście do LICEUM bez odrobienia podstawowych lekcji ze sportowej podstawówki.

Dlatego moją misją nie jest odchudzanie ludzi – to potrafi w zasadzie każdy i do tego nie potrzebujesz wielu lat edukacji. Moją misją jest usprawnianie ciała. Poprawa wszystkich cech motorycznych. Sprawianie, by człowiek był wszechstronny, gotowy na wszystko i mógł w pełni wykorzystywać swój ruchowy potencjał. Utrata kilogramów to i tak zawsze miły efekt uboczny pracy nad motoryką.

Gdy po studiach wróciłem ze Stanów do Polski, byłem zdumiony i przygnębiony tym jak daleko jeszcze jesteśmy w tyle. Jak mało osób trenuje funkcjonalnie, jak trenuje się polskich sportowców, jak mało osób regularnie się rusza…


Teraz wiele się zmieniło, ludzie biegają, „trening funkcjonalny” nie jest wyrażeniem obcym, nawet „specjalista od motoryki” to już tytuł dla wielu osób zrozumiały, ale nadal zdecydowanie za mało mówi się o tym PO CO, DLACZEGO i przede wszystkim JAK poprawnie się ruszać. A to jest klucz do naszego zdrowia i sprawności.


Nie sztuką jest się spocić i zmęczyć.

Sztuką jest mieć z tego pożądany efekt.

I ja chcę Cię tego nauczyć.

Czas zmienić swoje podejście do sportu.

Ludzie trenujący w domu bardzo często narzekają na bóle. „Musiałam przestać, bo kolana nie wytrzymują”, „nie mogę ćwiczyć, bo koszmarnie bolą plecy”, próbują różnych metod, by poprawić sytuację i móc realizować swoje fitnessowe cele, ale w końcu się poddają. Ból nie znika. Niektórzy trafiają do mnie i wtedy się zaczyna…

Proszę o zrobienie kilku prostych ćwiczeń i wszystko staje się jasne. Musimy zrobić krok wstecz i zająć się pracą nad wzorcem ruchowym, bo jeśli nie zadbamy o podstawy, nie zajdziemy daleko i skończymy z kontuzją.


Musisz ruszać się LEPIEJ zanim zaczniesz ruszać się SZYBCIEJ i pracować MOCNIEJ.


Żyjemy w czasach, w których liczy się to jak dużo możemy osiągnąć. W kulturze „bigger, faster, stronger” – napędzanej wynikami. I to się dzieje, możemy więcej i szybciej, ale… zapominamy, a może nie zwracamy uwagi, na konsekwencje zdrowotne.

Na ilość kontuzji. A one nie wynikają z tego, że ktoś jest większy, szybszy czy silniejszy, a z tego, że nie potrafi prawidłowo się poruszać, bo nikt mu nie powiedział, jak to robić i jak bardzo jest to istotne.

Uważam, że każdy człowiek powinien dążyć do perfekcji w poruszaniu się. Każdy powinien mieć też wiedzę potrzebną do zweryfikowania swojego stopnia wytrenowania – sprawności ruchowej. Powinien móc ocenić nad czym musi pracować, co poprawić, bo tylko wtedy możemy trenować w sposób zdrowy, mądry i skuteczny.

Inteligentny trening nie może być zarezerwowany wyłącznie dla zawodowych sportowców.


Dlatego postanowiłem pracować również z amatorami sportu, ludźmi, którym zależy na fizycznym rozwoju i dbaniu o zdrowie. Dlatego też, chcę podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem właśnie z Tobą!

Teraz ja dodam coś od siebie:

Mam na imię Kaśka i jestem żywym dowodem na to, że powyższe słowa są prawdą a mądry, funkcjonalny, jakościowy trening przynosi niesamowite rezultaty.

Dzięki treningom z Szymonem, kilka lat temu wypracowałam sylwetkę o jakiej nigdy wcześniej nie śmiałabym nawet pomyśleć a w raz z tym, odzyskałam pewność siebie i energię do działania! Zbliżałam się do 30tki, na wadze widziałam 62 kg, byłam “panią z telewizji” i próbowałam “absolutnie wszystkiego”, by poczuć się lepiej w swoim ciele. Przez 2 lata traciłam mnóstwo czasu i pieniędzy na diety, smarowidła i nieskuteczne treningi na siłowni…

Przekonana byłam, że nie ma już dla mnie szans i gdy zaczęłam się poddawać, zrzucać winę na wiek i hormony, pojawił się Szymon i pokazał mi jak powinnam trenować i jak do ćwiczeń podchodzić, by osiągnąć sukces.

Minus 10 kg i plotkarski nagłówek: “Najlepszy brzuch w polskiej telewizji!” to, jak się domyślasz, całkiem przyjemna sytuacja;), ale najlepsze jest to, że naprawdę zrozumiałam jak ważny jest dla mnie ruch.

Przestałam oceniać swoje ciało jedynie w kategoriach gruba – chuda. Poznałam nowe pola, na których należy się rozwijać, by móc myśleć o zdrowiu i pełni formy.

Skupianie się na wielu cechach motorycznych, dbanie o elastyczność, koordynację, stabilność, to były dla mnie zupełnie nowe, niezwykle ciekawe wyzwania. I nadal są… bo wiem, że zawsze mogę robić coś lepiej.

Odkąd udało mi się wypracować sportową sylwetkę z kaloryferem na brzuchu, dostaję mnóstwo wiadomości od sfrustrowanych kobiet, które godzinami ćwiczą, bez pożądanych efektów.

KAŻDEJ Z NICH ODPOWIADAM TAK SAMO:

“Nie wystarczy po prostu ćwiczyć, nie wystarczy bezmyślnie katować brzuch spięciami. Jeśli chcesz wyglądać, jak sportowiec musisz zacząć trenować jak sportowiec. Dbać o poprawę wszystkich cech motorycznych. Trenować różnorodnie. Atletyczna sylwetka to miły efekt uboczny takiego podejścia do treningu”

Problem w tym, że człowiek nie będący zawodowym sportowcem nie bardzo wie, czym tak naprawdę jest mądry trening. Czym jest przygotowanie motoryczne i jak się za to wszystko zabrać…


Dlatego właśnie postawiliśmy na programy treningowe online. Dostępne dla wszystkich, w cenie niższej niż 1 godzina z osobistym trenerem.


Po 3 tygodniach z nami Twoje podejście do ćwiczeń, na pewno nie będzie już takie samo jak wcześniej. Dajemy Ci na to gwarancję.

To nie wszystko! Na każdy dzień otrzymasz ode mnie podpowiedzi, dotyczące zdrowego żywienia i propozycje zadbania o siebie od środka w tym jesiennym okresie.

Jesteśmy tym co jemy!


Nie wiem, czy wiesz, ale zdrowe odżywianie to moja fascynacja od czasów podstawówki, a hasło „jesteś tym co jesz” w moim rodzinnym domu było i nadal jest, traktowane bardzo poważnie.


Z produktów mięsnych w diecie zrezygnowałam w 7 klasie, czyli 24 lata temu, ponieważ moi, zafascynowani wtedy makrobiotyką rodzice, robili sobie 6 miesięczny detoks i pozwolili mi do siebie dołączyć.

We wczesnych latach 90-tych wegetarianizm nie był, jak wiesz najbardziej popularny, więc szybko musiałam posiąść niezbędną wiedzę na obronę wybranej przez siebie drogi, zaprzyjaźnić z raczkującymi wtedy sklepami ze zdrową żywnością, nauczyć zastępować białko zwierzęce roślinnym i skutecznie odpierać argumenty z cyklu „bez mięsa zginiesz dziecko”.

Ale żeby było jasne, nikogo nie będę tu na siłę namawiać na rezygnowanie z mięsa. Każdy decyduje za siebie. Za dobrze wiem jak bardzo zaglądanie komuś w talerz jest stresujące i uciążliwe.


Chcę tylko powiedzieć, że zdrowa żywność pojawiła się w mojej kuchni bardzo dawno. Przeszłam drogę od wegetarianki, przez jedzącą ryby, po wegankę, której najbliższa jest jednak dietetyka i medycyna chińska (z kolei nie koniecznie bardzo bliska diecie stricte roślinnej). Etap obecny – studiowanie wiedzy z dziedziny ziołolecznictwa i chińskiej dietetyki jest dla mnie niezwykle kształcący i fascynujący.


Podczas tego wspólnie spędzonego czasu, będę chciała przekazać Ci wskazówki żywieniowe, rytuały i przepisy i które pomagają naszej rodzinie zachować zdrowie i dobrą formę. Każdego dnia zaproponuję Ci coś, co będzie małym inspirującym krokiem w kierunku zdrowszego życia. Jeśli przerodzi się w zdrowy nawyk i zostanie z Tobą na dłużej będzie mi bardzo miło:)


To naprawdę odpowiedni moment, by zadbać o siebie, o swoją odporność, zregenerować i wzmocnić organizm – wykorzystaj go! Razem będzie nam raźniej.

Zapraszamy Cię na obóz HEALTHY HUMAN powtórka, który pomoże Ci trenować MĄDRZE, BEZPIECZNIE i niezwykle SKUTECZNIE!

Dlaczego warto podjąć to wyzwanie?

Przede wszystkim dlatego, że Twoje ciało to jedyne co tak naprawdę masz. I to właśnie o nie należy troszczyć się najbardziej. W czasie szalejącej zarazy, wszyscy zdajemy się mieć tego świadomość, ale nie wszyscy wiemy co i jak zrobić, by odpowiednio o siebie zadbać. My przychodzimy do Ciebie z gotowym planem. A dobry plan to w warunkach #zostanwdomu #trenujwdomu absolutna konieczność. Nie czekaj! Idź do przodu. Gdy inni skupiają się na problemie, Ty zawalcz o siebie!!!

Czego możesz się spodziewać?

3 TYGODNIOWEGO PLANU TRENINGOWEGO

przy uwzględnieniu 4 dni treningowych w tygodniu oraz specjalnych programów dodatkowych na Twoje dolegliwości – staw skokowy, biodra, obręcz barkowa

TRENINGÓW FUNKCJONALNYCH DLA KAŻDEGO

naszym celem nadrzędnym jest TWOJE ZDROWIE, chudnięcie to dodatkowy, cieszący wielu 😉 efekt uboczny.

NAGRANEGO LIVE Z CYKLU Q&A

w którym odpowiadamy na nurtujące wiele osób pytania o poprawne wykonywanie ćwiczeń

WSKAZÓWEK ŻYWIENIOWYCH I MOTYWACJI

która przy aktualnej sytuacji jest nam wszystkim tak bardzo potrzebna. Otrzymasz małe, dodatkowe zadania na każdy dzień.

NARZĘDZI MOTYWACYJNYCH

dobrej zabawy podczas treningów i dodatkowych niespodzianek, jak joga oraz trening oddychania ze specjalnymi gośćmi

Nad czym będziemy pracować?

Na start przejdziemy wspólnie przez TEST kondycji i mobilności – zapiszemy wyniki i po 3 tygodniach sprawdzimy, jaki w każdym zakresie zrobiliśmy PROGRES, a nad którymi obszarami warto mocniej popracować w przyszłości.


W pierwszym tygodniu skupimy się na TECHNICE – zabierzemy Cię do „sportowej podstawówki” i nauczymy wykonywać poprawnie podstawowe ćwiczenia pojawiające się często w planach treningowych. To bardzo ważne, w kontekście unikania kontuzji i robienia postępów. Brzmi łatwo? Dołącz i sprawdź, czy wszystko robisz poprawnie. Idziemy o zakład, że dowiesz się czegoś nowego i już po pierwszym tygodniu odczujesz nowe, przyjemne uczucie napięcia mięśniowego. Zwiększy się też świadomość Twojego ciała.


Drugi tydzień to będzie praca nad SIŁĄ. Podczas ćwiczeń zwrócimy uwagę na to, które mięśnie, w danym momencie, pracują i jak należy o nie zadbać po intensywnym treningu. Dowiesz się co robić, jak się rozluźniać, gdy wykonujesz dużo przysiadów, a co w przypadku robienia wielu serii pompek. Udowodnimy Ci, że w domu też można pracować siłowo i efektywnie. Po tych treningach mogą pojawić się zakwasy. Będą one spokojniejsze, nastawione na technikę, zwiększenie siły, ale mają też MOC.


W trzecim tygodniu, w którym już Twoje ciało będzie przygotowane do ruchu, PRZYSPIESZYMY. Popracujemy nad KONDYCJĄ na wyższym tętnie. Będzie trening interwałowy, HIIT, tabata, krótsze przerwy i dużo potu.

Jakie efekty chcemy wspólnie osiągnąć?

 • Podniesienie świadomości swojego ciała (poprawna postawa, wzorzec ruchowy)

 • Zwiększenie mobilności, elastyczności i zakresów ruchomości (co potrzebne jest, by poprawnie wykonywać bardziej zaawansowane ćwiczenia i uniknąć kontuzji)

 • Poprawę wydolności i wytrzymałości mięśni

 • Zwiększenie siły i mocy

 • Zrzucenie kilku kilogramów (dla chętnych trzymających dietę)

 • Podniesienie odporności, poprawa stanu zdrowia.

 • Wyrobienie zdrowych nawyków – ruchowych, sportowych, żywieniowych. Mówi się, że w 21 dni można wyrobić każdy nawyk. Zacznij z nami, a potem pójdzie z górki 🙂

 • Dobra zabawa! Trening nie ma być gehenna – nasze programy to zabawa, dlatego chętnie się do nich wraca. Zobaczysz!

Normalna wartość takiego szkolenia to ponad 1800 zł

ALE TO NIE JEST KWOTA, KTÓRĄ DZISIAJ ZAPŁACISZ!

Już Ci to wyjaśniamy…

Szymon:

zajęcia warsztatowe ze mną to koszt 250 zł/godzina. Jeśli pomnożysz to przez 7 spotkań

(a są one minimum 60 minutowe) otrzymasz kwotę 1750 zł.

A my oferujemy Ci w programie wiele więcej! Na swoją wiedzę pracowałem bardzo ciężko i długo. Za mną lata bycia zawodnikiem tenisa ziemnego, wiele lat doświadczenia w trenowaniu zawodowych sportowców, 6 lat studiów w Stanach i setki tysięcy dolarów przeznaczonych na edukację. Uczyłem się od najlepszych a potem dopracowywałem swoją metodę nauczania, by móc pomagać ludziom osiągać fitnessowe cele.

Teraz w myśl naszej zasady #lepszytylepszyswiat, chciałbym pomóc jak największej liczbie osób, zrozumieć czym jest zdrowy ruch i jak poprawnie się poruszać, by móc korzystać w pełni ze swojego potencjału.

Kasia:

Dodatkowo do treningu przygotowanego przez Szymona otrzymasz codzienne wskazówki żywieniowe, informacje o superfoodsach, a także podpowiedzi, jak zadbać o swoją odporność i zdrowie w tym jesienno-zimowym czasie.

Teraz do brzegu…


Wiedząc, że z powodu zaistniałej na świecie sytuacji, wielu osobom nadal jest ciężko, oferowaliśmy program HEALTHY HUMAN w cenie

10 x niższej – 180 zł

A teraz…

obóz w wersji powtórkowej proponujemy Ci w absolutnie szalonej cenie

145 zł

Zacznij od razu!

Kliknij przycisk powyżej i przenieś się do bezpiecznej strony zakupu. Wypełnij dane, zaakceptuj płatność i czekaj na dane do logowania na platformie. UWAGA maile aktywacyjne wychodzą od nas automatycznie. Jeśli nie dostaniesz maili od razu, sprawdź folder SPAM i Oferta na komputerze lub napisz maila na info@gymbreak.pl


ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ i korzystaj przez 3 miesiące.

Jeszcze się wahasz?

Posuniemy się w swoim szaleństwie jeszcze o krok dalej!

Jeśli po pierwszym treningu (w ciągu 3 dni od zakupu) uznasz, że obóz, z jakiegoś powodu, nie spełnia Twoich oczekiwań – chociaż jesteśmy w przekonani, że to obóz, który powinien przejść każdy – możesz do nas napisać (info@gymbreak.pl) a my oddamy Ci całą wpłaconą kwotę bez zadawania zbędnych pytań.

Brzmi w porządku?

No to ustalone.

Aktualnie ten program jest

w absolutnie szalonej cenie

145 zł


ZOBACZ CO JUŻ OSIĄGNĘLI

NASI OBOZOWICZE

Dziękujemy, za przeczytanie całości i mamy nadzieję, że widzimy się na macie!!!

Kaśka i Szymon


Jeśli czytasz tylko końcówkę…

PS1: Mamy dla Ciebie trzytygodniowy plan treningowego wsparcia o wiele mówiącej nazwie HEALTHY HUMAN. Podczas tego wspólnie spędzonego czasu zdobędziesz wiedzę niezbędną do tego, by znacząco poprawić efektywność swoich treningów.

Nauczysz się ruszać lepiej jakościowo i trenować mądrze. Popracujesz nad wieloma cechami motorycznymi. Dowiesz się co zrobić, by marzenia o sportowej sylwetce, naturalnej rzeźbie ciała i niskim poziomie tkanki tłuszczowej stały się rzeczywistością.


Teraz treningi możesz wykonywać w dowolnym miejscu i czasie przez 90 dni od zakupu.

PS2: Jesteśmy tak pewni, że obóz spełni Twoje oczekiwania i jest najlepszym co możesz sobie zafundować, że dajemy Ci gwarancję zwrotu kosztów, jeśli po pierwszym dniu treningowym (w ciągu 3 dni od zakupu) uznasz, że to jednak nie dla Ciebie.


Kliknij tu i zapisz się teraz.

Nie pożałujesz.


Wszystkie pytania dotyczące programu kieruj na adres: info@gymbreak.pl

Ważne!

 1. Program nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży i osób z kontuzjami. Rozpoczynając każdą nową aktywność sportową należy skonsultować się z lekarzem prowadzącym.
 2. Treści obozowe będą dostępne na platformie przez 90 dni od zakupu.
 3. Jeśli od razu po zakupie, nie otrzymasz maili aktywacyjnych, sprawdź koniecznie folder Spam i Oferta (zrób to na komputerze lub laptopie)
 4. Jeśli zrobiłeś błąd w adresie email, śmiało pisz do nas na info@gymbreak.pl

Copyright © 2020 – GYM BREAK