✔ sport nie jest Ci obcy, ale nie osiągasz
zamierzonych rezultatów,


✔ marzy Ci się profesjonalny trening, który stosują zawodowi sportowcy,

✔ chcesz podjąć kolejne treningowe wyzwanie

ODBIERZ DOSTĘP ZA 0 ZŁ

program treningowy, który zmieni Twój umysł i ciało!


SKORZYSTAJ BEZPŁATNIE
Z PRÓBNEGO TRENINGU

Jeżeli...

Dostęp do lekcji próbnej otrzymasz

na 5 dni - zrób ją od razu ;)

SUPER HUMAN w 28 dni

DLA KOGO JEST TEN PROGRAM

☆ Dla osób, które chcą poprawić swoje zdolności ruchowe
☆ Dla osób, które chcą schudnąć
☆ Dla osób, które chcą przetestować nowe metody treningowe
☆ Dla osób, które chcą sprawdzić jak trenują profesjonaliści i zawodowi atleci
☆ Dla tych, którzy chcą trenować funkcjonalnie
☆ Dla tych którzy chcą poprawić technikę ćwiczeń
☆ Dla osób, które chcą poprawić mobilność
☆ Dla osób trenujących - zaawansowanych i średnio-zaawansowanych oraz dla powracających do sportu po przerwie

POZNAJ NAS BLIŻEJ:Nazywam się Szymon Gaś, jestem specjalistą od motoryki, trenerem zawodowych sportowców oraz amatorów sportu. Edukację zdobyłem w Stanach Zjednoczonych, gdzie przygotowanie motoryczne zawodników stoi na możliwie najwyższym światowym poziomie.

To tam robi się najwięcej sportowych badań i kształci najlepszych specjalistów pracujących potem z zawodowcami. Mam przyjemność należeć do tego grona.


Od 15 lat codziennie trenuję z ludźmi, zarówno zawodowcami zdobywającymi nagrody na światowych turniejach, jak i amatorami, którym bardzo zależy na poprawie sprawności. Mam do czynienia z osobami w każdym wieku, od najmłodszych adeptów sportu, po aktywnych seniorów, z osobami z poważną nadwagą i po przeróżnych kontuzjach.


Wiem co robić, by osiągali swoje cele i pracowali w sposób najbardziej efektywny. Wiem też jakie błędy popełniali zanim się do mnie zgłosili i smuci mnie poziom wykształcenia polskich trenerów personalnych, nauczycieli wf, to jak trenuje się polskich sportowców i jak mało osób regularnie się rusza (i w ogóle zdaje sobie sprawę z tego, że należy to robić). Mam oczywiście świadomość, że wiele rzeczy zmieniło się już na lepsze, ludzie biegają, “trening funkcjonalny” nie jest wyrażeniem obcym, nawet “specjalista od motoryki” to już tytuł dla wielu zrozumiały, ale nadal zdecydowanie za mało mówi się o tym PO CO, DLACZEGO i przede wszystkim JAK poprawnie i efektywnie się ruszać.

A przecież ruch to klucz do naszego zdrowia i sprawności.


Dlatego stworzyłem program, w którym pokażę Ci - jak ćwiczą zawodowi sportowcy.

Uwierz w siebie od pierwszego dnia i zacznij działać, a efekty przyjdą! Gwarantuję!


Teraz ja dorzucę coś od siebie...


Nazywam się Kaśka Kępka i jestem żywym dowodem na to, że można zmienić swoje ciało po 30tce, po ciąży, będąc bardzo aktywną zawodowo. Dzięki treningom z Szymonem, kilka lat temu wypracowałam sylwetkę o jakiej nigdy wcześniej nie śmiałabym nawet pomyśleć, a wraz z tym, odzyskałam pewność siebie i energię do działania.

Przestałam oceniać swoje ciało jedynie w kategoriach gruba – chuda. Poznałam nowe pola na których należy się rozwijać, by móc myśleć o zdrowiu i pełni formy. Teraz trening traktuję jak element higieny osobistej i nie wyobrażam sobie życia bez dbania o ciało w ten sposób. Obiecuje Ci, że z Tobą będzie tak samo.

Nie zastanawiaj się ani chwili. Zrób pierwszy krok i każdego dnia idź z nami do przodu. Już po tygodniu z zaskoczeniem zobaczysz jak zmienia się Twoje ciało i podejście. Zostań z nami SUPER HUMAN w 28 dni.

ODBIERZ BEZPŁATNY TRENING

WAŻNE!


Pamiętaj, że przed rozpoczęciem każdej nowej aktywności fizycznej, konieczna jest dokładna analiza stanu zdrowia. Program nie jest odpowiedni dla kobiet w ciąży i osób z kontuzjami. Kobiety po porodzie, powinny skonsultować powrót do ćwiczeń z fizjoterapeutą oraz lekarzem ginekologiem.


Wszystkie pytania dotyczące programu kieruj na adres: info@gymbreak.pl


Jeśli od razu po zapisie, nie otrzymasz maili aktywacyjnych, sprawdź koniecznie folder Spam i Oferta (zrób to na komputerze lub laptopie). Jeśli zrobiłeś błąd w adresie email, śmiało pisz do nas na info@gymbreak.pl


Copyright © 2021 – GYM BREAK

NIE CZEKAJ! ODBIERZ BEZPŁATNY TRENING↠ Chcę to sprawdzić