✔ sport nie jest Ci obcy, ale nie osiągasz
zamierzonych rezultatów,


✔ marzy Ci się profesjonalny trening, który stosują zawodowi sportowcy,

✔ chcesz podjąć kolejne treningowe wyzwanie

SKORZYSTAJ Z PROMOCJI
DOŁĄCZ

289 zł zamiast 400

program treningowy, który zmieni Twój umysł i ciało!


TEN PROGRAM JEST IDEALNY DLA CIEBIE!

Jeżeli...

dostęp na 3 miesiące

SUPER HUMAN w 28 dni

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Promocja kończy się dokładnie za:

CO DOSTAJESZ

Maksymalnie efektywny miesięczny plan treningowy, opracowany przez Szymona

20 angażujących filmów treningowych - trenujesz razem z nami. Treningi trwają od 30 do 60 minut (czas mija błyskawicznie)

Rezultaty, które przy dotychczasowych ćwiczeniach były niemożliwe

Motywację, dzięki której poradzisz sobie z każdym wyzwaniem

2 bonusowe video: ▪Rolowanie

▪Trening z miniband

1200 minut zupełnie nowych nagrań video

Ten program treningowy, sprawdzony na światowej klasy sportowcach, teraz dopasowany do Twoich warunków i możliwości jest już dostępny dla Ciebie!

NIE CZEKAJ! DZIAŁAJ!

★ Mamy dla Ciebie 20 zupełnie nowych (nigdzie nie publikowanych) video treningowych (30-60 minut), oraz dodatkowe zadania na dni regeneracyjne.

★ Plan
Super Human rozpisany jest na 4 tygodnie, ale dostęp otrzymujesz na 3 miesiące od dnia zakupu.

★ Jeśli nie możesz pozwolić sobie na treningi 5x w ciągu tygodnia, trenuj minimum 3x zachowując podaną przez nas kolejność treningów.

Silne, atrakcyjne ciało, w którym poczujesz się pewnie i komfortowo.

Poprawisz
naturalne zdolności ruchowe, co da Ci stabilność, siłę i kondycję, odporność na kontuzje i możliwość wykorzystywania pełnego potencjału własnego ciała, kiedykolwiek będziesz go potrzebować.

Twoje ciało będzie silne i piękne, ale również
zdrowe i gotowe na wszelkie życiowe wyzwania.

CO Z NAMI OSIĄGNIESZ

Z programem Super Human zyskasz wspaniałą sportową sylwetkę, naturalną rzeźbę, spalisz tkankę tłuszczową, a do tego poprawisz szybkość, zwinność, koordynację, balans, gibkość i elastyczność.

ZRÓB TO DLA SIEBIE

CO MÓWIĄ NASI PODOPIECZNI

Jeden z najlepszych programów treningowych do jakich udało mi się dołączyć. Absolutna petarda, a ułożenie programów i ich poziom trudności jest naprawdę przemyślany i sprawdza się w 100%. Polecam gorąco!

Marta

Uwielbiam Was! Wasze treningi są niesamowite. Przerobiłam wszystkie treningi online. Znam je na wylot i dopiero przy Was zobaczyłam prawdziwe efekty. Wniosek: liczy się TECHNIKA, a nie zapierdzielanie i zdychanie.

Patrycja

Karolina

Gdyby ktoś powiedział mi kilka miesięcy temu, że będę z przyjemnością odpalać treningi - za nic bym nie uwierzyła. Jednak z Gym Break to co innego. Szybko zobaczyłam efekty i po prostu nie mogłam odpuścić.

JAK TRENUJEMY

✔ Może nie będzie lekko, ale za to efektywnie, a niebawem efektownie. Na pewno mądrze i profesjonalnie.

✔ Niejednokrotnie wyjdziesz ze swojej strefy komfortu, poczujesz palące mięśnie i płynący po ciele pot, ale właśnie dzięki temu,
zrobisz krok do przodu.

Poprawisz technikę wykonywania ćwiczeń, dzięki czemu Twoje treningi w przyszłości będą o wiele bardziej skuteczne i bezpieczne.

✔ Nauczymy Cię
poprawnie się poruszać, zadbamy o mobilność i poprawę zakresów ruchomości.

Potrenujemy jak światowej klasy sportowcy. Spodziewaj się treningów koordynacyjnych, zwinnościowych, szybkościowych, pracy nogami, treningów interwałowych typu HIIT i tabata.

Nie będzie nudy. Na każdy dzień treningowy masz zupełnie nowy film, którego czas nie przekracza 60 minut. Treningi dla osiągnięcia najszybszych rezultatów, zaplanowaliśmy na 5 dni w tygodniu (jeśli to dla Ciebie zbyt wiele trenuj 3-4x zachowując podaną kolejność treningów).

Trenujesz gdzie chcesz i kiedy chcesz w domu, w parku lub na siłowni.

✔ Trenujesz głównie z ciężarem własnego ciała. Sprzęty, które przydadzą Ci się dodatkowo są łatwo dostępne i najpewniej znajdziesz je w domu.

Super Human to nie są tylko ćwiczenia

- to perfekcyjnie ułożony program, dzięki któremu zrealizujesz swoje sportowe cele.

PODEMUJĘ WYZWANIE

DLA KOGO JEST TEN PROGRAM

☆ Dla osób, które chcą poprawić swoje zdolności ruchowe
☆ Dla osób, które chcą schudnąć
☆ Dla osób, które chcą przetestować nowe metody treningowe
☆ Dla osób, które chcą sprawdzić jak trenują profesjonaliści i zawodowi atleci
☆ Dla tych, którzy chcą trenować funkcjonalnie
☆ Dla tych którzy chcą poprawić technikę ćwiczeń
☆ Dla osób, które chcą poprawić mobilność
☆ Dla osób trenujących - zaawansowanych i średnio-zaawansowanych oraz dla powracających do sportu po przerwie

POZNAJ NAS BLIŻEJ:Nazywam się Szymon Gaś, jestem specjalistą od motoryki, trenerem zawodowych sportowców oraz amatorów sportu. Edukację zdobyłem w Stanach Zjednoczonych, gdzie przygotowanie motoryczne zawodników stoi na możliwie najwyższym światowym poziomie.

To tam robi się najwięcej sportowych badań i kształci najlepszych specjalistów pracujących potem z zawodowcami. Mam przyjemność należeć do tego grona.


Od 15 lat codziennie trenuję z ludźmi, zarówno zawodowcami zdobywającymi nagrody na światowych turniejach, jak i amatorami, którym bardzo zależy na poprawie sprawności. Mam do czynienia z osobami w każdym wieku, od najmłodszych adeptów sportu, po aktywnych seniorów, z osobami z poważną nadwagą i po przeróżnych kontuzjach.


Wiem co robić, by osiągali swoje cele i pracowali w sposób najbardziej efektywny. Wiem też jakie błędy popełniali zanim się do mnie zgłosili i smuci mnie poziom wykształcenia polskich trenerów personalnych, nauczycieli wf, to jak trenuje się polskich sportowców i jak mało osób regularnie się rusza (i w ogóle zdaje sobie sprawę z tego, że należy to robić). Mam oczywiście świadomość, że wiele rzeczy zmieniło się już na lepsze, ludzie biegają, “trening funkcjonalny” nie jest wyrażeniem obcym, nawet “specjalista od motoryki” to już tytuł dla wielu zrozumiały, ale nadal zdecydowanie za mało mówi się o tym PO CO, DLACZEGO i przede wszystkim JAK poprawnie i efektywnie się ruszać.

A przecież ruch to klucz do naszego zdrowia i sprawności.


Dlatego stworzyłem program, w którym pokażę Ci - jak ćwiczą zawodowi sportowcy.

Uwierz w siebie od pierwszego dnia i zacznij działać, a efekty przyjdą! Gwarantuję!


Teraz ja dorzucę coś od siebie...


Nazywam się Kaśka Kępka i jestem żywym dowodem na to, że można zmienić swoje ciało po 30tce, po ciąży, będąc bardzo aktywną zawodowo. Dzięki treningom z Szymonem, kilka lat temu wypracowałam sylwetkę o jakiej nigdy wcześniej nie śmiałabym nawet pomyśleć, a wraz z tym, odzyskałam pewność siebie i energię do działania.

Przestałam oceniać swoje ciało jedynie w kategoriach gruba – chuda. Poznałam nowe pola na których należy się rozwijać, by móc myśleć o zdrowiu i pełni formy. Teraz trening traktuję jak element higieny osobistej i nie wyobrażam sobie życia bez dbania o ciało w ten sposób. Obiecuje Ci, że z Tobą będzie tak samo.

Nie zastanawiaj się ani chwili. Zrób pierwszy krok i każdego dnia idź z nami do przodu. Już po tygodniu z zaskoczeniem zobaczysz jak zmienia się Twoje ciało i podejście. Zostań z nami SUPER HUMAN w 28 dni.

WCHODZĘ W TO

DAJEMY CI GWARANCJĘ SKUTECZNOŚCI!

ZACZYNAM DZIAŁAĆ TERAZ

Głos w Twojej głowie podpowiada: “Wszystko ładnie pięknie, ale czy zobaczę efekty?"


Z doświadczenia wiemy, że tak! Dlatego umówmy się, że po pierwszym tygodniu (w ciągu 7 dni od zakupu) możesz zrezygnować, a my oddamy Ci całą wpłaconą kwotę bez zadawania pytań!

DOŁĄCZ DO SUPER HUMAN

Program SUPER HUMAN w 28 dni to jedyny profesjonalny trening na polskim rynku, który pokazuje w jaki sposób ćwiczą i osiągają efekty zawodowi sportowcy.

JEŻELI CZYTASZ TYLKO KOŃCÓWKĘ

Został przygotowany przez Szymona Gasia, profesjonalistę, specjalistę od motoryki, trenera sportowców, którzy pod jego okiem ćwiczą i zdobywają medale.


Jesteśmy to tak pewni tego programu, że dajemy Ci możliwość rezygnacji i zwrotu całości wpłaconej kwoty po pierwszym tygodniu.


Teraz pytanie nie powinno brzmieć - czy dołączyć, tylko dlaczego dopiero się o tym dowiadujesz? ;) To jak, zaczynamy?

WAŻNE!


Pamiętaj, że przed rozpoczęciem każdej nowej aktywności fizycznej, konieczna jest dokładna analiza stanu zdrowia. Program nie jest odpowiedni dla kobiet w ciąży i osób z kontuzjami. Kobiety po porodzie, powinny skonsultować powrót do ćwiczeń z fizjoterapeutą oraz lekarzem ginekologiem.


Wszystkie pytania dotyczące programu kieruj na adres: info@gymbreak.pl


Jeśli od razu po zakupie, nie otrzymasz maili aktywacyjnych, sprawdź koniecznie folder Spam i Oferta (zrób to na komputerze lub laptopie). Jeśli zrobiłeś błąd w adresie email, śmiało pisz do nas na info@gymbreak.pl


Copyright © 2020 – GYM BREAK