OBÓZ ONLINE -

SEKRETY TRENINGU ZWYCIĘZCÓW

Jeśli

już trenujesz i chcesz wynieść swoje treningi na wyższy poziom lub……

chcesz zacząć prowadzić zdrowy styl życia i szukasz solidnej podstawy oraz motywacji do ćwiczeń i wprowadzenia zdrowej diety


Nasz obóz szkoleniowo-treningowy, to dla Ciebie idealne rozwiązanie!

Z nami lepiej zrozumiesz swoje ciało, potrenujesz jak sportowcy, poznasz coś innego niż w kółko „burpeesy, brzuchy, przysiady”, zdobędziesz bagaż wiedzy, dzięki któremu Twój trening będzie o wiele bardziej skuteczny i bezpieczny!

Co mówią o naszym obozie

Dla mnie MEGA, jak zwykle dużo wiadomości, o których inni trenerzy w ogóle nie wspominają, a są one, tak jak mówicie, podstawą w rozpoczęciu lub kontynuowaniu przygody ze sportem. Jesteście bardzo pozytywnie zakręceni, przy was można wyluzować i wszystko od razu wydaje się prostsze.

IWONA

Co mówią o naszym obozie

Dziękuję za możliwość zrzucenia paru kilo i nabrania nowej pozytywnej energii dzięki treningom. Super było też poznać tyłu wspaniałych ludzi, którzy nie stoją w miejscu, lecz walczą o siebie każdego dnia wspierając siebie nawzajem. Nawet nie miałem pojęcia że jest tyle osób które ćwiczą regularnie!

DARIUSZ

Co mówią o naszym obozie

Moim największym osiągnięciem podczas obozu jest dieta. Na prawde starałam sie jej trzymac, nie podjadac, co zawsze bylo moim problemem. Podczas obozu planowalam posiłki, piłam herbaty z kopru, a soczeciwca zostanie już ze mna na zawsze, bo w ogole jej nie robilam wczesniej. Cudowny dahlowy detox, i zupki na kolacje.

ANGELICA

Co mówią o naszym obozie

💪dla mnie Wy i ta grupa to szczerość i naturalność, nie ma tutaj udawania, każdy każdego wspierał, wysyłał ️💗👍 były super treningi, motywacja i jedzenie (które uwielbiam) oderwanie się od szarej codzienności i robienie tego co się lubi w tak doborowym Towarzystwie to dla mnie zaszczyt 😄👏💪

AGNIESZKA

Co mówią o naszym obozie

Trenuję regularnie od ponad roku, ale dopiero dzięki Wam zaczęłam zauważać błędy jakie popełniałam i ile jeszcze niedociągnięć technicznych we mnie. Ta wiedza była moim celem obranym w chwili zapisania się „do Was”.

ANKA

Co mówią o naszym obozie

Przed treningiem: Super, zrobię to. W trakcie treningu: OMG, co to jest? Zaraz zejdę. Po treningu: Super, nie wierzę, dałam radę🥳 Każdy powinien tego spróbować!

DOROTA

Co mówią o naszym obozie

Kurka, ten obóz nie ma słabych punktów, serio! Z każdym kolejnym treningiem odkrywałam, że przejmuję kontrolę nad następnymi mięśniami (tak naprawdę odkrywając dopiero, że w ogóle je mam ). A dodatkowo dahlowy detoks wybudził ze śpiączki moją wagę, która już dawno zapomniała, że do tyłu też można 😄😄😄

DARIA

Co mówią o naszym obozie

No łomot, moja duma trochę ucierpiała, bo jednak nie jestem w takiej formie jak mi się wydawało, ale za to teraz będzie czad 💪 Mega pomocne było jak Szymon mówił dokładnie które mięśnie w ćwiczeniu powinniśmy czuć. No i pocieszające to, że Kasia też się jednak męczy, bo na YT wcale nie widać 😂

KARINA

Co mówią o naszym obozie

Uwielbiam ćwiczyć, ćwiczę z wami, ćwiczę z innymi instruktorami, ale nigdy nie czułam aż takiej satysfakcji jak po tym obozie. Czułam się jakbym była tam na sali razem z wami nie za ekranem komputera. Dawałam z siebie 200% chociaż miałam ochotę płakać bo mięśnie bolały😩No pain no gain right? 😬

ANIA T.

thin

Jesteśmy w stanie zaryzykować stwierdzenie, że przeczytanie informacji zawartych na tej stronie na zawsze zmieni Twoje podejście do ćwiczeń i treningu.

Sprawdź, czy odnajdziesz siebie w poniższym opisie…


 • Brak mi motywacji, by robić znowu te same treningi


 • Nie lubię tych ćwiczeń, robię to już bardzo długo a nie widzę żadnych postępów


 • Zniechęca mnie to, że nie mogę spotkać się ze swoim trenerem i iść na zajęcia


 • Po ćwiczeniach z internetu bolą mnie kolana


 • Nie wiem co dokładnie ćwiczyć w czasie #zostanwdomu, jak ułożyć trening, by iść do przodu

Znasz to…? Nic dziwnego, że tak jest. Nikt z nas nie był przygotowany na podobną sytuację. Przyszło nam funkcjonować w, bez wątpienia, trudnych czasach, ale to wszystko przecież kiedyś minie a Ty… ?

Ty możesz być już w zupełnie innym miejscu lub po raz kolejny szukać motywacji…

Otwórz się na nowe szanse i możliwości. Zadbaj o swoje ciało, bo to jedyne co tak naprawdę masz…

By Ci pomóc ruszyć do przodu, postanowiliśmy zorganizować obóz treningowy online.

Jeśli dzisiaj powiesz “wchodzę w to” już 01.06 wpadniemy do Twojego salonu, ogrodu czy na działkę i przez tydzień pomożemy Ci wszystko poukładać i odzyskać motywację do dbania o swoje ciało i formę! A to naprawdę ważne!!! Już tłumaczymy dlaczego:

Dlaczego każdy powinien pracować nad sprawnością ciała?

Większość osób nie zastanawia się nad tym jak codzienny ruch (lub jego brak) wpłynie na ich sylwetkę i możliwości ruchowe, za kilka czy kilkanaście lat. Osoby, które nie trenują regularnie na pewno nie będą mogły „korzystać z życia” w sposób jaki teraz sobie wyobrażają.


Pozwólcie, że się przedstawię.


Mam na imię Szymon, jestem specjalistą od motoryki, trenerem zawodowych sportowców oraz amatorów sportu.

Od 15 lat codziennie pracuję z ludźmi i to co obserwuję

nie napawa optymizmem…

99% moich podopiecznych (wyłączając sportowców) przychodzi do mnie po to by schudnąć. W zasadzie nikt na wstępie, nie myśli o tym, że regularny ruch to nasz obowiązek a nie środek odchudzający, który po osiągnięciu celu można odstawić.

Tymczasem okazuje się, że otyłość to najmniejszy z ich problemów. Musimy natychmiast rozpoczynać walkę ze skoliozą, lordozą, brakiem mobilności w stawach, fatalną techniką wykonywania ćwiczeń i innymi dysfunkcjami, które nie ruszane, za kilka lat mogłyby doprowadzić do prawdziwych tragedii.

Wiesz, że podnoszenie ciężarów nad głowę, przy braku mobilności w stawie barkowym (sytuacji, w której, nie jesteś w stanie unieść prostych rąk do góry bez mocnego wygięcia w lędźwiach) to, po jakimś czasie, murowany uraz kręgosłupa?


Wiesz, że słaby zakres ruchomości w stawie skokowym może powodować, robienie przysiadów ze złą techniką a to z kolei powoduje uciążliwe bóle kolan, kostek i pleców?


Takich przykładów są setki.


Dlatego moją misją nie jest odchudzanie ludzi – to potrafi w zasadzie każdy i do tego nie potrzebujesz wielu lat edukacji. Moją misją jest usprawnianie ciała. Poprawa wszystkich cech motorycznych. Sprawianie, by człowiek był wszechstronny, gotowy na wszystko i mógł w pełni wykorzystywać swój ruchowy potencjał. Utrata kilogramów to i tak zawsze miły efekt uboczny pracy nad motoryką ☺


Gdy po studiach wróciłem ze Stanów do Polski, byłem zdumiony i przygnębiony tym jak daleko jeszcze jesteśmy w tyle. Jak mało osób trenuje funkcjonalnie, jak trenuje się polskich sportowców, jak mało osób regularnie się rusza…


Teraz wiele rzeczy się zmieniło, ludzie biegają, „trening funkcjonalny” nie jest wyrażeniem obcym, nawet „specjalista od motoryki” to już tytuł dla wielu osób zrozumiały, ale nadal zdecydowanie za mało mówi się o tym PO CO, DLACZEGO i przede wszystkim JAK poprawnie się ruszać. A to jest klucz do naszego zdrowia i sprawności.


Nie sztuką jest się spocić i zmęczyć.

Sztuką jest mieć z tego pożądany efekt.

I ja chcę Cię tego nauczyć.

Czas zmienić swoje podejście do sportu.

Ludzie trenujący w domu bardzo często narzekają na bóle.

„Musiałam przestać, bo kolana nie wytrzymują”, „nie mogę ćwiczyć, bo koszmarnie bolą plecy”,

próbują różnych metod, by poprawić sytuację i móc realizować swoje fitnessowe cele, ale w końcu się poddają. Ból nie znika. Niektórzy trafiają do mnie i wtedy się zaczyna...

Proszę o zrobienie kilku prostych ćwiczeń i wszystko staje się jasne. Musimy zrobić krok wstecz i zająć się pracą nad wzorcem ruchowym, bo jeśli nie zadbamy o podstawy, nie zajdziemy daleko i skończymy z kontuzją.


Musisz ruszać się LEPIEJ zanim zaczniesz ruszać się SZYBCIEJ

i pracować MOCNIEJ.


Żyjemy w czasach, w których liczy się to jak dużo możemy osiągnąć. W kulturze „bigger, faster, stronger” - napędzanej wynikami. I to się dzieje, możemy więcej i szybciej, ale… zapominamy, a może nie zwracamy uwagi, na konsekwencje zdrowotne. Na ilość kontuzji.

A one nie wynikają z tego, że ktoś jest większy, szybszy czy silniejszy, a z tego, że nie potrafi prawidłowo się poruszać, bo nikt mu nie powiedział, jak to robić i jak bardzo jest to istotne.

Uważam, że każdy człowiek powinien dążyć do perfekcji w poruszaniu się. Każdy powinien mieć też wiedzę potrzebną do zweryfikowania swojego stopnia wytrenowania - sprawności ruchowej. Powinien móc ocenić nad czym musi pracować, co poprawić, bo tylko wtedy możemy trenować w sposób zdrowy, mądry i skuteczny.

Inteligentny trening nie może być zarezerwowany wyłącznie dla zawodowych sportowców.


Dlatego postanowiłem pracować również z amatorami sportu, ludźmi, którym zależy na fizycznym rozwoju i dbaniu o zdrowie. Dlatego też, chcę podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem właśnie z Tobą!

Jeśli pozwolisz teraz ja opowiem Ci kilka słów.


Mam na imię Kaśka i jestem żywym dowodem na to, że powyższe słowa są prawdą a mądry, funkcjonalny, jakościowy trening przynosi niesamowite rezultaty.

Dzięki treningom z Szymonem, kilka lat temu wypracowałam sylwetkę o jakiej nigdy wcześniej nie śmiałabym nawet pomyśleć a w raz z tym, odzyskałam pewność siebie i energię do działania!Zbliżałam się do 30tki, na wadze widziałam 62 kg, byłam "panią z telewizji" i próbowałam "absolutnie wszystkiego", by poczuć się lepiej w swoim ciele. Przez 2 lata traciłam mnóstwo czasu i pieniędzy na diety, smarowidła i nieskuteczne treningi na siłowni…

Przekonana byłam, że nie ma już dla mnie szans i gdy zaczęłam się poddawać, zrzucać winę na wiek i hormony, pojawił się Szymon i pokazał mi jak powinnam trenować i jak do ćwiczeń podchodzić, by osiągnąć sukces.

Minus 10 kg i plotkarski nagłówek: "Najlepszy brzuch w polskiej telewizji!" to, jak się domyślasz, całkiem przyjemna sytuacja;), ale najlepsze jest to, że naprawdę zrozumiałam jak ważny jest dla mnie ruch.

Przestałam oceniać swoje ciało jedynie w kategoriach gruba – chuda. Poznałam nowe pola, na których należy się rozwijać, by móc myśleć o zdrowiu i pełni formy.

Skupianie się na wielu cechach motorycznych, dbanie o elastyczność, koordynację, stabilność, to były dla mnie zupełnie nowe, niezwykle ciekawe wyzwania. I nadal są… bo wiem, że zawsze mogę robić coś lepiej ☺

Odkąd udało mi się wypracować sportową sylwetkę z kaloryferem na brzuchu ☺ dostaję mnóstwo wiadomości od sfrustrowanych kobiet, które godzinami ćwiczą, bez pożądanych efektów.

KAŻDEJ Z NICH ODPOWIADAM TAK SAMO:

"Nie wystarczy po prostu ćwiczyć, nie wystarczy bezmyślnie katować brzuch spięciami. Jeśli chcesz wyglądać, jak sportowiec musisz zacząć trenować jak sportowiec. Dbać o poprawę wszystkich cech motorycznych. Trenować różnorodnie. Atletyczna sylwetka to miły efekt uboczny takiego podejścia do treningu"

Problem w tym, że człowiek nie będący zawodowym sportowcem nie bardzo wie, czym tak naprawdę jest mądry trening. Czym jest przygotowanie motoryczne i jak się za to wszystko zabrać…


Dlatego właśnie postawiliśmy na obozy treningowo-szkoleniowe online. Dostępne dla wszystkich, w cenie niższej niż 1 godzina z osobistym trenerem.


Po takim obozie Twoje podejście do ćwiczeń, na pewno nie będzie już takie samo jak wcześniej. Dajemy Ci na to gwarancję.

A teraz zapraszamy Cię

na obóz SUPER HUMAN,

na którym skupimy się

na 6 cechach motorycznych

(siła, moc, szybkość, koordynacja, równowaga, elastyczność/gibkość).

Dlaczego warto podjąć to wyzwanie?

Przede wszystkim dlatego, że Twoje ciało to jedyne co tak naprawdę masz.

I to właśnie o nie należy troszczyć się najbardziej. W czasie szalejącej zarazy, wszyscy zdajemy się mieć tego świadomość, ale nie wszyscy wiemy co i jak zrobić, by odpowiednio o siebie zadbać. My przychodzimy do Ciebie z gotowym planem. A dobry plan to w warunkach #zostanwdomu #trenujwdomu absolutna konieczność. Nie czekaj! Idź do przodu. Gdy inni skupiają się na problemie, Ty zawalcz o siebie!!!

Co otrzymasz zapisując dzisiaj się na obóz?

6 TRENINGÓW LIVE

Codzienny trening LIVE 90 min  (treningi dostępne przez 14 dni)

PROGRAM TRENINGOWY DLA KAŻDEGO

Treningi przeznaczone dla osób już trenujących oraz zaczynających przygodę ze sportem

DIETA

Wskazówki żywieniowe, które pozwolą Ci na samodzielne komponowanie zdrowych posiłków

PRZEPISY

Nasze ulubione przepisy na proste zdrowe potrawy - w formie pdf do druku

LIVE PYTANIA I ODPOWIEDZI

Spotkanie LIVE z cyklu Q&A (pytania i odpowiedzi) na początku obozu

ZAMKNIĘTA GRUPA WSPARCIA

Dostęp do zamkniętej grupy obozowego wsparcia  (codzienna aktywność na grupie, wzajemna motywacja, zabawy, konkursy)

WIOSENNY DETOKS

Dla chętnych – możliwość przeprowadzenia wspólnego 3 dniowego, wiosennego detoksu

NARZĘDZIA MOTYWACYJNE

Dodatkowe materiały  pomagające wytrwać w postanowieniu i utrzymać motywację

Normalna wartość takiego szkolenia to

ALE TO NIE JEST KWOTA, KTÓRĄ DZISIAJ ZAPŁACISZ!

Już Ci to wyjaśniamy,

Szymon: zajęcia warsztatowe ze mną to koszt 200 zł/godzina. Jeśli pomnożysz to przez 6 warsztatów

(a są one 90 minutowe) otrzymasz właśnie kwotę 1800 zł.


Tak czy inaczej, zgodzisz się, na pewno, że zdrowe, silne wysportowane ciało, świetna prezencja i bijąca od Ciebie pozytywna energia to coś, co warte jest o wiele więcej


Chciałbym pomóc jak największej liczbie osób, zrozumieć czym jest zdrowy ruch i jak poprawnie się poruszać, by móc korzystać w pełni ze swojego potencjału.


Na swoją wiedzę pracowałem bardzo ciężko i długo. Za mną lata bycia zawodnikiem tenisa ziemnego, wiele lat doświadczenia w trenowaniu zawodowych sportowców, 6 lat studiów w Stanach i setki tysięcy dolarów przeznaczonych na edukację. Uczyłem się od najlepszych a potem dopracowywałem swoją metodę nauczania, by móc pomagać ludziom osiągać fitnessowe cele.

A teraz…


Z uwagi na to co obecnie dzieje się na świecie, postanowiliśmy zrobić wyjątkowy ruch i zaproponować Ci obóz SUPER HUMAN w cenie:

10 x niższej - 180 zł

To jeszcze nie wszystko!

50 pierwszych miejsc na obozie mamy

w absolutnie szalonej cenie

120 zł

Ale musisz się spieszyć…

Jest to cena tylko dla pierwszych 50 osób!

Jeśli klikniesz w przycisk i zobaczysz, że cena powróciła do 180 zł, to oznacza, że mamy już szczęśliwą 50tkę i obóz wrócił do pierwotnej ceny.

Kliknij przycisk powyżej i przenieś się do bezpiecznej strony zakupu. Wypełnij dane, zaakceptuj płatność i czekaj na dane do logowania na platformie, na której znajdziesz resztę obozowych wskazówek.


Zaczynamy 01.06, ALE ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ!

Jeszcze się wahasz?

Posuniemy się w swoim szaleństwie jeszcze o krok dalej!

Jeśli po pierwszym treningu (02.06) uznasz, że obóz, z jakiegoś powodu, nie spełnia Twoich oczekiwań - chociaż jesteśmy w przekonani, że to obóz, który powinien przejść każdy - do końca dnia możesz do nas napisać (info@gymbreak.pl) a my oddamy Ci całą wpłaconą kwotę bez zadawania zbędnych pytań.

Brzmi w porządku?

No to ustalone.

PLAN SPOTKAŃ LIVE

PONIEDZIAŁEK: Q&A

LIVE organizacyjno-zapoznawczy.


WTOREK: SIŁA

Poznasz sekrety treningu siłowego // Trening siłowy z ciężarem własnego ciała i przedmiotami, które znajdziesz w domu.


ŚRODA: MOC

Wszystko bierze się z mocy. To ona odróżnia przeciętniaka od zawodowca. Moc daje możliwość użycia maksymalnej siły szybko i energicznie. // Testy i trening zwiększający moc.


CZWARTEK: SZYBKOŚĆ

Cecha motoryczna mająca znaczenie w każdym ruchu. To może być ruch ręką, jak boksujesz lub nogą - gdy biegniesz. Nie chodzi tylko o to jak szybko się ruszasz, ale jak szybko jesteś w stanie przyspieszyć. // Testy i trening poprawiający szybkość.

PIĄTEK: KOORDYNACJA

Zdolność do szybkiej nauki skomplikowanych ruchów oraz sterowania nimi. Dzięki lepszej koordynacji mamy lepszą orientację, koncentrację i stajemy się bardziej wydajni. // Trening poprawiający koordynację.


SOBOTA: RÓWNOWAGA

Dobra równowaga ułatwia nam wykonywanie wielu zadań, których się podejmujemy i osiąganie dobrych wyników. Cecha przydatna zarówno w sporcie jak i podczas wieszania firanek. // Testy i trening poprawiający równowagę i stabilność.


NIEDZIELA: ELASTYCZNOŚĆ /GIBKOŚĆ

Bardzo ważna cecha motoryczna. Należy ją rozwijać nie tylko po to by robić postępy, ale również, by zabezpieczyć się przed kontuzjami. // Trening poprawiający zakresy ruchomości w stawach.

50 pierwszych miejsc na obozie mamy

w absolutnie szalonej cenie

120 zł

Ale musisz się spieszyć…

Jest to cena tylko dla pierwszych 50 osób!

Jeśli klikniesz w przycisk i zobaczysz, że cena powróciła do 180 zł, to oznacza, że mamy już szczęśliwą 50tkę i obóz wrócił do pierwotnej ceny.

Chcemy podkreślić coś jeszcze...

Kaśka: Ponieważ nie samym treningiem człowiek żyje ;)) a dostaję ostatnio naprawdę mnóstwo pytań o to, ile jem obecnie kalorii, jaki rozkład makro, jak suplementuję białko, czy wszystko ważę i tym podobne…


Podczas obozu opowiem Ci o tym nieco więcej i przekażę moje ukochane i sprawdzone przepisy na pożywne, wzmacniające a jednocześnie lekkie i sprzyjające oczyszczaniu potrawy, które odkryłam na przestrzeni ostatnich lat i miesięcy.


Jeżeli poczujesz, że chcesz rozpocząć ten nasz wspólny czas w sposób wyjątkowy, potrzebujesz dodatkowego bodźca do startu w „nowe zdrowsze życie”;), będzie też możliwość rozpoczęcia obozu od lekkiego „detoksu” 🙂


To naprawdę dobry czas by zadbać o odporność i zregenerować organizm. Razem będzie nam raźniej a zdrowe przepisy i zdrowe żywieniowe nawyki, mam nadzieję z zostaną z Tobą na dłużej.

ZOBACZ CO JUŻ OSIĄGNĘLI

NASI OBOZOWICZE

Dziękujemy, za przeczytanie całości i mamy nadzieję do zobaczenia na obozie!!!

Kaśka i Szymon

PS1: Jeśli czytasz tylko końcówkę... 😉 Organizujemy 7 dniowy obóz online, podczas którego, poznasz sekrety treningu zawodowych sportowców.

Zdobędziesz wiedzę niezbędną do tego, by znacząco poprawić efektywność swoich treningów. Nauczysz się ruszać lepiej jakościowo i trenować mądrze. Popracujesz nad wieloma cechami motorycznymi. Dowiesz się co zrobić, by marzenia o sportowej sylwetce, naturalnej rzeźbie ciała i niskim poziomie tkanki tłuszczowej stały się rzeczywistością.


PS2: Dla pierwszych 50 osób ten treningowo-szkoleniowy obóz mamy w absolutnie szalonej cenie 120 zł.


PS3: Jesteśmy tak pewni, że obóz spełni Twoje oczekiwania i jest najlepszym co możesz sobie zafundować, że dajemy Ci gwarancję zwrotu kosztów, jeśli po pierwszym dniu treningowym uznasz, że to jednak nie dla Ciebie.


Kliknij tu i zapisz się teraz.

Nie pożałujesz.


Wszystkie pytania dotyczące programu kieruj na adres: info@gymbreak.pl

Ważne!

 1. Program nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży i osób z kontuzjami
 2. Treści obozowe będą dostępne na platformie 31.05
 3. Treningi live odbywają się w tygodniu o 17:30, a w weekendy o 15:00
 4. Treningi będą dostępne przez 14 dni na platformie
 5. Jeśli od razu po zakupie, nie otrzymasz maili aktywacyjnych, sprawdź koniecznie folder spam i oferta (zrób to na komputerze lub laptopie)
 6. Jeśli zrobiłeś błąd w adresie email, śmiało pisz do nas na info@gymbreak.pl

Copyright © 2020 - GYM BREAK