UWAŻAJ! TEN PROGRAM WCIĄGA TŁUSZCZ JAK ODKURZACZ

Tracisz tkankę tłuszczową.

Rzeźbisz

mięśnie.

Budujesz pewność siebie.

Wszystko to w 28 dni, bez wychodzenia z

domu, w cenie manicure! Dajemy Ci gwarancję skuteczności!

TYLKO 120 ZAMIAST 150

SKORZYSTAJ Z PROMOCJI

JESZCZE PRZEZ:
ZACZYNAM DZIAŁAĆ TERAZ

Jednorazowa opłata. 14 dniowa gwarancja zwrotu kosztów. 90-dniowy dostęp do programu.

Dni
Godziny
Minuty

Ten program to jakiś sztos! Po raz pierwszy ever czuję taki rodzaj zmęczenia, który nie jest jakimś wyżyłowaniem ostatecznym a daje wiele lepsze efekty niż randomowe ciężary na siłowni. Zaczęłam robić upragniony handstand!

EWA

Ten T.O.P.28 to jest jakiś kosmos! Efekty widać już po 3 treningu. Ciało jest bardziej smukłe i urzeźbione. Jesteście zajebiści! 🔥

JOANNA W.

Drogi poszukiwaczu lepszego siebie…


Jeśli masz dość walki z “boczkami”, wiecznej diety i kompleksów, chcesz poczuć się młodo i seksownie – trafiłeś na najlepszy program treningowy w sieci!


Oto dlaczego:

  • Przede wszystkim, z nami nie ma nudy i nieefektywnych, powtarzających się ćwiczeń.
  • Nie marnujemy Twojego czasu i nie damy Ci stracić motywacji!
  • Działamy szybko i skutecznie, tak by osiągnąć najlepsze wyniki w najkrótszym możliwym czasie.

CO OTRZYMASZ DOŁĄCZAJĄC DZIŚ

DO GYM BREAK T.O.P.28

Angażujące plany treningowe video na każdy z 28 dni, dostępne na Twoim komputerze lub telefonie, gdzie chcesz i kiedy chcesz.

INNY ZESTAW TRENINGOWY NA KAŻDY DZIEŃ

Ciekawe i różnorodne ćwiczenia sprawiają, że czas pracy płynie bardzo szybko. Treningi trwają 30 - 60 min w zależności od wybranego poziomu trudności.

2 poziomy trudności: początkujący i zaawansowany – Z T.O.P. 28 skorzystać może każdy.

POZIOM DOPASOWANY DO CIEBIE

Plan jest na 28 dni, ale możesz do niego wracać kilkukrotnie.

MASZ DOSTĘP NA 90 DNI

Super jakość obrazu, ćwiczysz bez reklam i przeszkadzajek.

Treningi zaprojektowane z myślą o Tobie i nastawieniem na Twój sukces.

VIDEO ŚWIETNEJ JAKOŚCI

Plany zbudowane na bazie zupełnie nowych treningów oraz tych, które dostępne są na naszych 4 płytach dvd.

SZYBKO WIDOCZNE EFEKTY

TRENING ZAPLANOWANY DZIEŃ PO DNIU

A TERAZ POZNAJ NAS BLIŻEJ:

Nazywam się Szymon Gaś, jestem specjalistą od motoryki, trenerem zawodowych sportowców oraz amatorów sportu.


Edukację zdobyłem w Stanach Zjednoczonych, gdzie przygotowanie motoryczne zawodników stoi na możliwie najwyższym światowym poziomie.

SZYMON GAŚ

To tam robi się najwięcej sportowych badań i kształci najlepszych specjalistów pracujących potem z zawodowcami. Mam przyjemność należeć do tego grona.


Od 15 lat codziennie trenuję z ludźmi, zarówno zawodowcami zdobywającymi nagrody na światowych turniejach, jak i amatorami, którym bardzo zależy na poprawie sprawności. Mam do czynienia z osobami w każdym wieku, od najmłodszych adeptów sportu, po aktywnych seniorów, z osobami z poważną nadwagą i po przeróżnych kontuzjach.


Wiem co robić, by osiągali swoje cele i pracowali w sposób najbardziej efektywny. Wiem też jakie błędy popełniali zanim się do mnie zgłosili i smuci mnie poziom wykształcenia polskich trenerów personalnych, nauczycieli wf, to jak trenuje się polskich sportowców i jak mało osób regularnie się rusza (i w ogóle zdaje sobie sprawę z tego, że należy to robić). Mam oczywiście świadomość, że wiele rzeczy zmieniło się już na lepsze, ludzie biegają, “trening funkcjonalny” nie jest wyrażeniem obcym, nawet “specjalista od motoryki” to już tytuł dla wielu zrozumiały, ale nadal zdecydowanie za mało mówi się o tym PO CO, DLACZEGO i przede wszystkim JAK poprawnie i efektywnie się ruszać.

A przecież ruch to klucz do naszego zdrowia i sprawności.

ALE WRÓĆMY DO T.O.P.28

Dlaczego warto podjąć to wyzwanie?


Przede wszystkim dlatego, że Twoje ciało to jedyne co tak naprawdę masz. I to właśnie o nie należy troszczyć się najbardziej.


Obecnie wszyscy zdajemy sobie mieć tego świadomość, ale nie wszyscy wiemy co i jak zrobić.


Dlatego my przychodzimy do Ciebie z gotowym planem.

A dobry plan to podstawa sukcesu.

ZACZYNAM DZIAŁAĆ TERAZ

Jednorazowa opłata. 14 dniowa gwarancja zwrotu kosztów. 90-dniowy dostęp do programu.

TERAZ JA DORZUCĘ KILKA SŁÓW:

Nazywam się Kaśka Kępka i jestem żywym dowodem na to, że można zmienić swoje ciało po 30tce, po ciąży, będąc bardzo aktywną zawodowo a nawet, jeśli Twoim wrodzonym talentem jest wymyślanie wymówek od ćwiczeń.


Dzięki treningom z Szymonem, kilka lat temu wypracowałam sylwetkę o jakiej nigdy wcześniej nie śmiałabym nawet pomyśleć a wraz z tym, odzyskałam pewność siebie i energię do działania.


Zbliżałam się do 30tki, na wadze widziałam 62 kg, byłam “panią z telewizji” i próbowałam “absolutnie wszystkiego”, by poczuć się lepiej w swoim ciele. Przez 2 lata traciłam mnóstwo czasu i pieniędzy na diety, smarowidła i nieskuteczne treningi na siłowni…


Przekonana byłam, że nie ma już dla mnie szans i gdy zaczęłam się poddawać, zrzucać winę na wiek i hormony, pojawił się Szymon i pokazał mi jak powinnam trenować i jak do ćwiczeń podchodzić, by osiągnąć sukces.

– 10 KG i plotkarski nagłówek:

“Najlepszy brzuch w polskiej telewizji!”

Przestałam oceniać swoje ciało jedynie w kategoriach gruba – chuda. Poznałam nowe pola na których należy się rozwijać, by móc myśleć o zdrowiu i pełni formy.


Teraz trening traktuję jak element higieny osobistej i nie wyobrażam sobie życia bez dbania o ciało w ten sposób. Obiecuje Ci, że z Tobą będzie tak samo.


Zrób pierwszy krok i zacznij działać!


Szymon to bez wątpienia jeden z najlepszych specjalistów od motoryki w kraju. Program treningowy Gym Break T.O.P.28, przetestował na setkach swoich podopiecznych: matkach, córkach, biznesmenach, ludziach mediów i zawodowych sportowcach, na tych szczupłych i tych otyłych, w każdym przypadku efekty były fantastyczne.


Utrata tkanki tłuszczowej, budowa mięśni, poprawa wszystkich zdolności motorycznych. Ten plan treningowy działa na każdego!


Uwierz mi – wykonany w całości da efekty jakich teraz zupełnie sobie nie wyobrażasz.

ALE TEN PROGRAM TO NIE TYLKO TRENINGI!

Wiemy, że jedynie połączenie odpowiednio dobranych ćwiczeń, zdrowych nawyków żywieniowych i przede wszystkim nauka zarządzania swoim umysłem (silna wola, determinacja, skupienie na celu) ,daje spektakularne rezultaty.


Stąd w planie GYM BREAK T.O.P.28 “MATERIAŁY DODATKOWE” nawiązujące do naszego autorskiego SYSTEMU T.O.P., z którym pracowaliśmy dotychczas tylko podczas konsultacji.

T.RENING

TRENING MOBILITY – od Twojej mobilności, zakresów ruchomości w stawach zależą Twoje wyniki.

FILMY INSTRUKTAŻOWE, dotyczące techniki wykonywania podstawowych ćwiczeń. Dzięki nim szybciej niż inni zobaczysz efekty swoich działań.

O.DŻYWIANIE

Proste WSKAZÓWKI ŻYWIENIOWE, które pomogą wzmocnić efekty ćwiczeń i poprawią samopoczucie.

KOD ZNIŻKOWY na naszą dietę online. Skorzystaj z niego a przekonasz się, że zbędne kilogramy można zrzucić bez siedzenia godzinami w kuchni i czarnego pasa w gotowaniu.

P.ODEJŚCIE

NARZĘDZIA, które pomogą Ci w (tej najtrudniejszej) pracy nad zaangażowaniem i motywacją.

POMOGLIŚMY JUŻ TYSIĄCOM LUDZI W REALU

I ON-LINE, POMOŻEMY TEŻ TOBIE!

Danuta - 24 KG

Rafał - 28 KG

Marta - 8 KG

To były najlepiej wydane ostatnio pieniądze! Jestem pełna podziwu jak Szymon tłumaczy wszystkie ćwiczenia krok po kroku. Do tej pory u żadnego znanego trenera nie znalazłam tego. Dobra robota!

NATALIA

Po raz pierwszy tak dokładnie zaprezentowane ćwiczenia! Robiłam je już dziesiątki razy w internecie, a okazuje się, że byle jak. Wrażenie jakby instruktor stał obok – właśnie przy mnie!

JOANNA

NADAL COŚ CI MÓWI,

ŻE NA CIEBIE NIC

NIE ZADZIAŁA?

Głos w Twojej głowie podpowiada: “Wszystko ładnie pięknie, ale ja na bank po ćwiczeniach w domu nie zobaczę efektów”…


Gwarantujemy, że zobaczysz! Dlatego umówmy się, że masz 14 dni, by stosować się do naszych wskazówek i jeśli w tym czasie nie zauważysz żadnej pozytywnej zmiany, możesz zrezygnować z planu, a my oddamy Ci całą wpłaconą kwotę bez zadawania pytań!

ZACZYNAM DZIAŁAĆ TERAZ

ZA MIESIĄC MOŻESZ BYĆ JUŻ W ZUPEŁNIE INNYM MIEJSCU

ZACZYNAM DZIAŁAĆ TERAZ

WAŻNE!


Pamiętaj, że przed rozpoczęciem każdej nowej aktywności fizycznej, konieczna jest dokładna analiza stanu zdrowia.


Program nie jest odpowiedni dla kobiet w ciąży i osób z kontuzjami. Kobiety po porodzie, powinny skonsultować powrót do ćwiczeń z fizjoterapeutą oraz lekarzem ginekologiem.


Wszystkie pytania dotyczące programu kieruj na adres: info@gymbreak.pl


Jeśli od razu po zakupie, nie otrzymasz maili aktywacyjnych, sprawdź

koniecznie folder Spam i Oferta (zrób to na komputerze lub laptopie).


Jeśli zrobiłeś błąd w adresie email, śmiało pisz do nas na info@gymbreak.plCopyright © 2020 – GYM BREAK