UWAŻAJ! TEN PROGRAM WCIĄGA TŁUSZCZ JAK ODKURZACZ

Tracisz tkankę tłuszczową. Rzeźbisz mięśnie. Budujesz pewność siebie.

Wszystko to w 28 dni, bez wychodzenia z domu, w cenie manicure! Dajemy Ci gwarancję skuteczności!

TYLKO 1̶5̶0̶ ̶z̶l̶ 120 zł

SKORZYSTAJ Z PROMOCJI #ZOSTANWDOMU

jeszcze przez:

00
H
00
mIN
00
sEK

Jednorazowa opłata. 14 dniowa gwarancja zwrotu kosztów. Dożywotni dostęp do programu.

Co mówią o naszym programie

Ćwiczenia są mega! Kasia z Szymkiem są mega! Co mi się podoba to na pewno super dobrane ćwiczenia na każdy dzień. I nie musisz rozkminiać, co dziś ćwiczyć. Ja polecam i mój mąż też 🙂

ALEKSANDRA

Co mówią o naszym programie

Ten T.O.P.28 to jest jakiś kosmos! Efekty widać już po 3 treningu. Ciało jest bardziej smukłe i urzeźbione. Jesteście zajebiści! 🔥

JOANNA W.

Co mówią o naszym programie

Nigdy nie potrafiłam się zmotywować do samodzielnych treningów w domu. Teraz nie mam z tym problemów. Każdy dzień zaczynam od mobility i 5 x w tygodniu regularne treningi - jeszcze nigdy nie szukałam wymówki! Uwielbiam.

AGATA

Co mówią o naszym programie

Ten program to jakiś sztos! Po raz pierwszy ever czuję taki rodzaj zmęczenia, który nie jest jakimś wyżyłowaniem ostatecznym a daje wiele lepsze efekty niż randomowe ciężary na siłowni! Zaczęłam robić upragniony handstand!

EWA

Co mówią o naszym programie

To były najlepiej wydane ostatnio pieniądze! Jestem pełna podziwu jak Szymon tłumaczy wszystkie ćwiczenia krok po kroku. Do tej pory u żadnego znanego trenera nie znalazłam tego. Dobra robota!

NATALIA

Co mówią o naszym programie

Najlepsze jest to, że dzięki T.O.P.28 pozbywam się kontuzji ramienia, która była wynikiem lat złej postawy i złego wykonywania ćwiczeń z obciążeniem. Dzięki tym treningom już mnie nie boli ramię i nie wiem jak Wam za to dziękować!

EWA S.

Co mówią o naszym programie

Przerobiłam wiele ćwiczeń z internetu, ale wasze są naprawdę świetne też pod względem technicznym! Mam wrażenie jakby Szymon był obok i widział błędy. Jest moc!

MAGDA

Co mówią o naszym programie

Po raz pierwszy tak dokładnie zaprezentowane ćwiczenia! Robiłam je już dziesiątki razy w internecie, a okazuje się, że byle jak. Wrażenie jakby instruktor stał obok - właśnie przy mnie!

JOANNA

Co mówią o naszym programie

Jest różnica między tym programem, a robieniem dowolnych Waszych ćwiczeń codziennie. Jestem w 2 tygodniu a juz widzę efekty 😃 PS. Orzesz w mo...e. 😛. To jedyne co pomyślałam jak skończyłam trening - tydzień drugi dzień czwarty.

ANNA

thin

Drogi poszukiwaczu lepszego siebie...

Jeśli masz dość walki z “boczkami”, wiecznej diety i kompleksów, chcesz poczuć się młodo i seksownie – trafiłeś na najlepszy program treningowy w sieci!

Oto dlaczego:

Przede wszystkim, z nami nie ma nudy i nieefektywnych, powtarzających się ćwiczeń. Nie marnujemy Twojego czasu i nie damy Ci stracić motywacji! Działamy szybko i skutecznie, tak by osiągnąć najlepsze wyniki w najkrótszym możliwym czasie.

Co otrzymasz dołączając dziś

do GYM BREAK

T.O.P. 28

Angażujące plany treningowe video na każdy z 28 dni dostępne na Twoim komputerze lub telefonie, gdzie chcesz i kiedy chcesz.

INNY ZESTAW TRENINGOWY NA KAŻDY DZIEŃ

Ciekawe i różnorodne ćwiczenia sprawiają, że czas pracy płynie bardzo szybko. Treningi trwają 30 - 60 min w zależności od wybranego poziomu trudności.

POZIOM DOPASOWANY DO CIEBIE

2 poziomy trudności:  początkujący i zaawansowany – Z T.O.P. 28 skorzystać może każdy.

KUPUJESZ RAZ, MASZ DOSTĘP NA ZAWSZE

Plan jest na 28 dni, ale możesz do niego wracać wielokrotnie.

TRENING ZAPLANOWANY DZIEŃ PO DNIU

Plany zbudowane na bazie zupełnie nowych treningów oraz tych, które dostępne są na naszych 4 płytach dvd.

SZYBKO WIDOCZNE EFEKTY

Treningi zaprojektowane z myślą o Tobie i nastawieniem na Twój sukces.

VIDEO ŚWIETNEJ JAKOŚCI

Super jakość obrazu, ćwiczysz bez reklam i przeszkadzajek.

Ale ten program to nie tylko treningi!

Wiemy, że jedynie połączenie odpowiednio dobranych ćwiczeń, zdrowych nawyków żywieniowych i przede wszystkim nauka zarządzania swoim umysłem (silna wola, determinacja, skupienie na celu), daje spektakularne rezultaty.


Stąd w planie GYM BREAK T.O.P. 28

“MATERIAŁY DODATKOWE” nawiązujące do naszego autorskiego SYSTEMU T.O.P., z którym pracowaliśmy dotychczas tylko podczas konsultacji.

Materiały dodatkowe

T.RENING

  • TRENING MOBILITY - od Twojej mobilności, od zakresów ruchomości w stawach zależą Twoje wyniki.
  • FILMY INSTRUKTAŻOWE, dotyczące techniki wykonywania podstawowych ćwiczeń. Dzięki nim szybciej niż inni zobaczysz efekty swoich działań.
O.DŻYWIANIE
  • Proste WSKAZÓWKI ŻYWIENIOWE, które pomogą wzmocnić efekty ćwiczeń i poprawią samopoczucie.
  • KOD ZNIŻKOWY na naszą dietę online. Skorzystaj z niego a przekonasz się, że zbędne kilogramy można zrzucić bez siedzenia godzinami w kuchni i czarnego pasa w gotowaniu.
P.ODEJŚCIE
  • NARZĘDZIA, które pomogą Ci w (tej najtrudniejszej) pracy nad zaangażowaniem i motywacją.

SKORZYSTAJ Z PROMOCJI #ZOSTANWDOMU

jeszcze przez:

00
H
00
mIN
00
sEK

Jednorazowa opłata. 14 dniowa gwarancja zwrotu kosztów. Dożywotni dostęp do programu.

Nadal nie masz pewności?

Ten program działa i mamy na to dowody.

Kaśka Kępka

Zbliżałam się do 30tki, na wadze widziałam 62 kg, byłam “panią z telewizji” i próbowałam “absolutnie wszystkiego”, by poczuć się lepiej w swoim ciele. Przez 2 lata traciłam czas i pieniądze na diety, smarowidła i nieskuteczne treningi a co zyskałam? 2 dodatkowe kilogramy…


Przekonana byłam, że nie ma dla mnie szans i gdy już zaczęłam składać broń, zrzucać winę na wiek i hormony, pojawił się Szymon i pokazał mi co powinnam zrobić, by osiągnąć sukces.

Szymon Gaś

Program treningowy Gym Break T.O.P. 28, przetestowałem na setkach swoich podopiecznych: matkach, córkach, biznesmenach, ludziach mediów i zawodowych sportowcach, na tych szczupłych i tych otyłych, w każdym przypadku efekty były fantastyczne.


Utrata tkanki tłuszczowej, budowa mięśni, poprawa wszystkich cech motorycznych. Ten plan treningowy działa na każdego! Gwarantuję Ci, że wykonany w całości da efekty jakich teraz zupełnie sobie nie wyobrażasz.

Pomogliśmy już tysiącom ludzi w realu i online, pomożemy też Tobie

Metamorfozy trenujących z GYM BREAK T.O.P. 28

Danuta

-24 kg

Rafał

-28 kg

Marta

-8 kg

Nadal coś Ci mówi, że na Ciebie nic nie zadziała

Głos w Twojej głowie podpowiada: “Wszystko ładnie pięknie, ale ja na bank po ćwiczeniach w domu nie zobaczę efektów”…

Gwarantujemy, że zobaczysz! Dlatego umówmy się, że masz 14 dni, by stosowa się do naszych wskazówek i jeśli w tym czasie nie zauważysz żadnej pozytywnej zmiany, możesz zrezygnować z planu, a my oddamy Ci całą wpłaconą kwotę bez zadawania pytań!

Możesz mieć nas za wariatów, ale my po prostu jesteśmy pewni, że nasz plan jest skuteczny i pomoże również Tobie!

Za miesiąc możesz być już w zupełnie innym miejscu

lub czytać ten opis jeszcze raz.

Jeśli czytasz tylko końcówkę...

GYM BREAK T.O.P. 28 to naprawdę najbardziej skuteczny program treningowy w sieci, co potwierdzają tysiące zadowolonych podopiecznych! Płacisz za niego raz i możesz wracać już zawsze, a do tego dajemy Ci 14 dni na zwrot programu, gdyby (w co szczerze wątpimy) jednak nie przypadł Ci do gustu.


WAŻNE!

Pamiętaj, że przed rozpoczęciem każdej nowej aktywności fizycznej, konieczna jest dokładna analiza stanu zdrowia. Program nie jest odpowiedni dla kobiet w ciąży i osób z kontuzjami. Kobiety po porodzie, powinny skonsultować powrót do ćwiczeń z fizjoterapeutą oraz lekarzem ginekologiem.

Social media

Copyright © 2020 - GYM BREAK